16 липня 2025, 10:57
Книга є неоціненним джерелом для вивчення історії не тільки Хорольщини, а й Полтавщини та всієї України. На її сторінках оживають люди Хорольщини другої половини ХІХ – початку ХХ століття. Тимофій Бридун мав талант не просто історика, оповідача, а й майстерно володів словом, мав художній, письменницький хист, що дозволило йому яскраво передавати події, точно відтворювати деталі, обстановку, умови, в яких жили хорольці.
З вітальним словом звернулася до присутніх Ірина Удовиченко, директорка Департаменту культури і туризму ПОВА Ірина Удовиченко.
До слова були запрошені Ірина Петренко, докторка історичних наук, професорка, завідувачка кафедри всесвітньої історії, релігієзнавства та методик їх викладанння ПНПУ імені В. Г. Короленка, відповідальна секретарка Полтавської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесна краєзнавиця, розповіла про життєвий шлях Тимофія Бридуна, сповнений драматичних подій і любові до рідної землі.
Поділилися спогадами про роботу над рукописом Леонід Булава, кандидат географічних наук, доцент, Почесний краєзнавець України, та Андрій Козлов, вчитель історії, краєзнавець, автор коментарів і приміток. Володимир Ярошенко, депутат Полтавської обласної ради, один із спонсорів видання, акцентував увагу присутніх на важливості краєзнавчої роботи для суспільства.
Приємною несподіванкою для багатьох стало знайомство з Ольгою Бриндальською, правнучкою Тимофія Бридуна, яка поділилася спогадами, цікавими подробицями з життя прадіда.
Захід відбувався у змішаному форматі, що дозволило Андрію Мамчуру, онуку Тимофія Бридуна, долучитися до знаменної події, розповісти про діда.
Презентація Книги (4) (1)
Презентація Книги (3)
Презентація Книги (2) (1)
Презентація Книги
Підпишіться, щоб отримувати листи.